Кафедра металознавства та термічної обробки НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"
Вступ/ Вступ в магістратуру

Вступ в магістратуру

Спеціальність 132 Матеріалознавство

Освітня програма – Інжиніринг та комп’ютерне моделювання в матеріалознавстві

ПРОГРАМА комплексного фахового випробування для вступу на освітню програму підготовки магістра «Інжиніринг та комп’ютерне моделювання в матеріалознавстві» за спеціальністю 132 Матеріалознавство

        Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то ти можеш вступити до  Національного   технічного   університету   України   «Київський   політехнічний   інститут  імені Ігоря Сікорського» на 1 курс магістратури. Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра. Навчання на цьому освітньому рівні триває 1 рік 4 місяці або 1 рік 9 місяців залежно від обраної програми для навчання — освітньо-професійної або освітньо-наукової. Освітньо-професійна програма підготовки — це підготовка магістрів певної галузі знань для подальшої професійної роботи, освітньо-наукова програма підготовки розрахована на подальшу наукову роботу випускника магістратури.

Для того, щоб подати документи, потрібно з 1 липня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 15 липня до 23 липня включно. Вступні випробування за обраним фахом можна буде скласти з 24 липня до 30 липня включно відповідно до розкладу робіт атестаційних комісій.

Якщо вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Додаткове вступне випробування цього року складати не потрібно. Але скласти вступне фахове випробування потрібно обов’язково.

Перелік документів, потрібних для реєстрації для участі у єдиному вступному іспиті:

• паспорт або інший документ, що посвідчує особу (оригінал та копії 1, 2 сторінки + 11 (реєстрація) для паперового паспорту, для ID карти – копія карти з обох боків);
• ідентифікаційний код (оригінал та копія);
• диплом бакалавра (спеціаліста, магістра) та додаток до нього  — за наявності (оригінал та копії);
• у разі відсутності диплому – довідка з закладу освіти про орієнтовний термін закінчення та одержання диплому із вказанням шифру напряму підготовки (спеціальності) та назви;
• 2 кольорові фотографії 3х4.

Підготовка до ЄВІ лексичні теми PDF

Програма єдиного вступного іспиту (ЄВІ)

Положення про прийом до магістратури

Покрокова інструкція реєстрації та подання електронних заяв для вступників до магістратури через електронний кабінет

Для вступу в магістратуру (для зовнішніх абітурієнтів) на навчання в магістратурі (на денну, заочну, бюджетну або контрактну форму навчання) на базі ОС “бакалавр” інформація тут.

Положення про прийом на навчання для здобуття ступеня магістра; та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня “молодший спеціаліст”

Розклад роботи Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Більш детальну інформацію про умови відбору та пільги можна отримати за адресою: Примальна комісія

 

Print Friendly, PDF & Email