Вступ/ Вступ на 1курс (за дипломом молодшого спеціаліста)

Вступ на 1курс (за дипломом молодшого спеціаліста)

Якщо ти закінчив коледж чи технікум та одержав диплом молодшого спеціаліста, ти маєш право вступати на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на перший курс, але навчатись за скороченою програмою 3 роки, замість 4. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.
Інженерно-фізичний факультет приймає на навчання на 1 курс за дипломом молодшого спеціаліста на

Спеціальність: Матеріалознавство (денна)

Освітня програма: Металознавство та комп’ютерне моделювання процесів термічної обробки

!!! Увага !!! Для вступу за дипломом молодшого спеціаліста в 2020 році необхідно подати сертифікат ЗНО з ураїнської мови та літератури !!!

Перелік конкурсних предметів:

1. Українська мова та література (Мінімальна кількість балівдля участі в конкурсі 100 балів)

2. Фахове випробування (Математика, Фізика) (Мінімальна кількість балів для участі в конкурсі 100 балів)

Терміни:

13 серпня – Початок прийому заяв та документів
до 16 серпня – Для тих, хто складає вступні замість ЗНО
22 липня до 18:00 години – Закінчення прийому заяв та документів
16 – 18 серпня – Строки проведення вступних випробувань
 31 серпня до 18:00 години – Подача документів для зарахування на бюджет
05 серпня  – Зарахування вступників на бюджет

Правила прийому до КПІ ім. І.Сікорського

Положення про прийом на основі диплому молодшого спеціаліста