Вступ/ Вступ на 1 курс (за сертифікатами ЗНО)

Вступ на 1 курс (за сертифікатами ЗНО)

Кафедра металознавства запрошує на бюджетне навчання!

Кафедра готує висококваліфікованих спеціалістів за спеціальністю “МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО”

Для вступу необхідні сертифікати ЗНО:

1. Українська мова та література (ваговий коеф. 0,2) – не менше 125 балів

2. Математика (ваговий коеф. 0,5) – не менше 125 балів

3. Фізика або Іноземна мова (ваговий коеф. 0,25) – не менше 125 балів

Вага балу за закінчення підготовчих курсів ЗВО – 0.05

Сертифікати з фізики та математики дійсні за 2017, 2018, 2019, 2020 роки.

Сертифікат з іноземної мови тільки за 2018, 2019, 2020 рік.

Терміни реєстрації заяв вступників  – з 13 серпня до 22 серпня 2020р.
Термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення не пізніше 12:00 год. 27 серпня 2020р.
Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення не пізніше 18 год. 31 серпня 2020 р.
Зарахування вступників за державним замовленням 05.09.2020 р.

Деталі на сайті приймальної комісії

Розклад роботи Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО для вступу КПІ ім. Ігоря Сікорського

Більш детально ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

Життя на кафедрі за 6 хвили ПОДИВИТИСЬ!

Наши випускники(ці) про спеціальність ПОДИВИТИСЬ!

Вперше в Україні, з урахуванням сучасних вимог до розвитку суспільства, за спеціальністю “Матеріалознавство” кафедра розпочала підготовку за спеціалізацією:

МЕТАЛОЗНАВСТВО ТА КОМП’ЮТЕРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ТЕРМІЧНОЇ ОБРОБКИ

Спеціалізації передбачають курси “Комп’ютерні методи оптимізації і маркетинг технологій і матеріалів”, “Менеджемент і маркетинг технологій обробки чорних та кольорових металів”, “Іноваційні технології поверхневої обробки матеріалів”, “Сертифікація та управління якістю в матеріалознавстві”, “Маркетинг інтелектуальної власності”, тощо.

Випускники кафедри можуть працювати інженерами з впровадження нової техніки і технології на підприємствах і в організаціях важкої промисловості, приладобудування, легкої та харчової промисловості мікроелектроніки, загального та спеціального машинобудування, науковими співробітниками інститутів НАН України, викладачами вищої школи, службовцями Держапарату, іноваційної та банківської сфери, міжнародних установ, що працюють у галузі матеріалознавства. Для студентів кафедри існує можливість отримання в КПІ ім. Ігоря Сікорського, другої вищої освіти у банківсько-економічній або військовій галузях паралельно з навчанням за основною спеціальністю. Ви також маєте можливість закінчити фахову підготовку і отримати дипломи магістра у Німеччині! (м.Магдебург) після навчання на спільному українсько-німецькому факультеті КПІ ім. Ігоря Сікорського.
.

У нас бюджетна форма навчання, а всім бажаючим без виключення надається гуртожиток .

Шановні абітурієнти!

Спеціальність третього тисячоліття “Матеріалознавство” чекає на Вас – розумних, допитливих, наполегливих!