Кафедра металознавства та термічної обробки НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"
Студентам/ Студентське життя

Студентське життя

Студенти КПІ завжди славились тим, що крім навчання активно займаються творчою роботою, це не дивно – адже паралельно з розвитком технічної, наукової сторони – творча частина людини теж прагне до самовираження в мистецтві, фотографії, театрі, музиці і т.д. На нашій кафедрі можна знайти багато студенів, які займаються творчістю. Один з них – студент групи ФТ-41м Олянич Любомир.
Вже 7 років Любомир є учасником українського поп-рок гурту «Полюси» – грає в ньому на клавішних інструментах. На прикладі гурту “Полюси” можна з легкістю відстежити весь спектр професійного розвитку і творчої еволюції музичного колективу, починаючи з періоду дружніх посиденьок школярів і закінчуючи популярною музичною формацією, що має прихильників чи не у всіх куточках України. Невпинно зростати не тільки у віцi, а й у професійній майстерності, напевно, мрія кожного музиканта – в тому числі і Любомира.

Кропітка праця і багатогодинні заняття музикою дозволили “Полюсам” отримати безліч схвальних відгуків від визнаних майстрів своєї справи і звичайних меломанів, презентувати загалу свій перший однойменний міні-альбом, а також представити громаді дві відеороботи до пісні “Кохай” та хіту “Ваш абонент“. Наразі музиканти зазначають, що їхнi останні композиції стають дедалі дорослішими, проте, варто зазначити, не втрачають свій юнацький запал і притаманну харизму. Щодо стилістичного напрямку, то за словами музикантів, свою стежину вони віднайшли у поп-рок-музиці, доступній всім без виключення віковим категоріям.
Для багатьох студентів факт участі Любомира в музичному колективі давно відомий, адже «Полюси» не раз виступали на київських концертах – а зовсім недавно взагалі переїхали в Київ для постійного місця проживання і занять творчістю. Як ми дізнались у самого Любомира, заняття музикою це не така проста справа як здається: «…Звісно, концерти – це дуже круто! Багатотисячна публіка, фанати, автографи… Але є і інша сторона медалі – багатогодинні виснажливі репетиції, непорозуміння, фінансові затрати – але все це варто тих кількох годин на сцені, де ти отримуєш заряд енергії і натхнення на нові хіти».
Стосовно того, чи вистачає в Любомира часу на навчання і заняття музикою одночасно – Любомир відповів, що «чим більше маєш справ, тим більше встигаєш». І правда – студентське життя і повинно бути насиченим, щоб було про що пригадати в майбутньому – коли будеш виховувати власних дітей.

 

Print Friendly, PDF & Email