Кафедра металознавства та термічної обробки НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"
Наука/ Міжнародна діяльність

Міжнародна діяльність

         Доцент каф. МТО Ю. В. Яворським у складі представників Інженерно-фізичного факультету «2019 International Conference on the Integration of Industry, Education, Researsh and Application & Conference on Exchange of Overseas Talemts for Spending up High-quality Development» в місті  Cangchun (China). В ході візиту відвідано провідні машинобудівні підприємства, наукові лабораторії «Collage electronic science and electronics» та представлено результати наукового дослідження за тематикою «The dependence of the specific capacity of lithium power sources from the distribution of valence electrons in mixtures of transition metals». В результаті візиту налагоджено наукові контакти між науковцями інженерно-фізичного факультету та Jilin University.

 

            

    Проф. Карпець М.В. та доц. Яворський Ю.В. каф. МТО ІФФ взяли участь у «China-Ukraine forum on Science and Technology» Yibin city (China) де представили наукові дослідження в області матеріалознавства  та відбулись співбесіди з представниками Харбінського університету, що до можливостей майбутньої співпраці, а саме: обміну студентами, викладачами і науковцями; створення спільних лабораторій; виконання спільних наукових проектів. В ході проведення форуму було відвідано наукові виставки та провідні підприємства міста Yibin.

          

Міжнародні стипендії

Інформуємо Вас про те, що уряд Сполучених Штатів Америки та організація World Learning оголошують про початок конкурсу на участь у програмі обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD Exchange Program) у 2015-2016 навчальному році.

Учасники програми навчатимуться протягом одного семестру без отримання ступеня у Сполучених Штатах за будь-якими спеціальностями, окрім медицини та юриспруденції. Програма Global UGRAD підтримує талановитих іноземних студентів, надає можливість майбутнім лідерам навчатися у США  з метою поглиблення знань та вивчення культури і традицій США.

Кінцевий термін подання заявок – 22 лютого 2015 року.

Детальна інформація та анкета за посиланням: http://goo.gl/kJqgXk
Додаткову інформацію можна отримати електронною поштою KyivUGRAD@state.gov  або за телефоном +38 044 521 50 43.

Програма імені Фулбрайта в Україні
Представництво Інституту Міжнародної Освіти
вул. Еспланадна, 20, офіс 904, Київ, 01001, Україна
тел.: (+380 44) 287 0777 | факс: (+380 44) 230 2060
office.ukraine@iie.org www.fulbright.org.ua

Facebook Fulbright.Ukraine | Twitter @FulbrightUA

Print Friendly, PDF & Email