Новини/ ІІІ етапу Всеукраїнсього конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

12.11.2020

6 і 7 листопада 2020 року представники кафедри Металознавства та термічної обробки ІМЗ доц. Олександр Доній та доц. Юрій Яворський спільно із іншими представниками від ІМЗ ім. Є.О. Патона взяли участь у роботі ІІІ етапу Всеукраїнсього конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, що проходив на базі Міжнародного виставкового центру. Нажаль цього року можливості побачити в живу очі, які горять науковими звершеннями адже цей етап проходив у дистанційному режимі за допомогою платформи Zoom. Проте це не було перешкодою для демонстрації дуже цікавих і унікальних наукових робіт та їх результатів. На основі цих цих доповідей та попередніх етапів у неділю 8 листопада 2020 року були визнані переможці у секціях “Матеріалознавства” та “Технічних наук”.