Оголошення/ ДОПОМОГА АБІТУРІЄНТУ З ОФОРМЛЕННЯ ЕЛКТРОННОЇ ЗАЯВИ

ДОПОМОГА АБІТУРІЄНТУ З ОФОРМЛЕННЯ ЕЛКТРОННОЇ ЗАЯВИ

14.08.2020

ДОПОМОГА АБІТУРІЄНТУ З ОФОРМЛЕННЯ ЕЛКТРОННОЇ ЗАЯВИ

Шановні абітурієнти, вже від сьогодні Ви маєте можливість подавати заяви для вступу у ВНЗ на основі сертифікатів ЗНО та дипломів молодших спеціалістів. Здогадуємось, що розібратись з реєстрацією електронних кабінетів та подачею заяв без помилок досить складноо. Тому кидаєм Вам посилання ( https://www.youtube.com/watch?v=FezBa-laeOM ) на відео інструкцію, де ви зможете покроково розібратись, що та де ставити і при реєстрації кабінетів, і при поданні заяв.

Будемо дуже раді, якщо Ви виберете спеціальність 132 «Матеріалознавство» та освітню програму «Металознавство та комп’ютерне моделювання процесів термічної обробки».

Для ще більшого спрощення ось, що потрібно заповняти для того, щоб подати заяву та поступити до нас:

ВВЕДІТЬ
Регіон – м. Київ;
Заклад освіти – КПІ ім. Ігоря Сікорського;
Освітня програма – Бакалавр;
Форма здобуття освіти – Денна (Заочна);
Спеціальність – 132 «Матеріалознавство»;
НАТИСНІТЬ ПОШУК

ВИБЕРІТЬ – 132 «Матеріалознавство» (Металознавство та комп’ютерне моделювання процесів термічної обробки);
НАТИСНІТЬ «ПОДАТИ ЗАЯВУ» (знаходиться зверху справа)

ДАЛІ ВИБЕРІТЬ
У пункті «Участь в конкурсі за джерелами фінансування» – перший пункт, якщо будете брати участь у конкурсі за фінансуванням державою; або другий пунк, якщо бажаєте навчатись за власний кошт;
У пункті «Пріоритетність» – вказати пріорітет від 1 до 5. Бажано 1 ))
У пункті «Обраний освітній ступінь за бюджетні кошти» – перший пункт, якщо ви ніколи не навчались у ВНЗ за держаним фінансуванням; другий пункт, якщо вже здобули освіту у ВНЗ за держаним фінансуванням; або третій, якщо навчались у ВНЗ за держаним фінансуванням, але не завершили навчання;
У пункті «Результати ЗНО» виберіть сертифікати ЗНО, які братимуть участь у конкурсі (вибирайте із найбільшим балом);

УВАЖНО ПЕРЕВІРТЕ ВСЮ ВВЕДЕНУ ІНФОРМАЦІЮ
НАТИСНІТЬ «ПОДАТИ ЗАЯВУ»
Ознайомтесь з попередженням, і якщо згодні то натисніть «ПІДТВЕРДИТИ».

ВІТАЄМ!! Ви подали заяву, вона має з’явитись у пункті «Подані заяви» у «Кабінеті вступника».

Будьте уважні і у Вас все вийде. Успішного всім вступу.

Якщо будуть якісь запитання, пишіть в Telegram @YavYra.

YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=FezBa-laeOM)
Інструкція щодо реєстрації електронних кабінетів та подання заяв
1 серпня 2020 року стартує реєстрація електронних кабінетів вступниками на сайті ez.osvitavsim.org.ua