Вас вітає кафедра Металознавства та термічної обробки Інженерно-фізичного факультету НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"!
Випускники - кандидати технічних наук PDF Друк

Випускники кафедри металознавства та термічної обробки, що мають вчене звання кандидата технічних (фізико-математичних) наук.

 

№ з\п
Прізвище
Група
Рік закінчення
Примітка
1.
Мельничук П.Г.
- // -
- // -
2.
Легейда Н.Ф.
МТ-2
1950
3.
Малевський Ю.Б.
- // -
- // -
4.
Аронович А.О.
МТ-3
1952
5.
Грабін В.Ф.
- // -
- // -
6.
Кошовник Г.І.
- // -
- // -
7.
Нечипоренко В.Г.
- // -
- // -
8.
Тодоров Р.П.
- // -
- // -
9.
Барбалат Б.М.
МФ-1
- // -
10.
Бутиленко А.К.
- // -
- // -
11.
Даниленко В.М.
- // -
- // -
12.
Костирко О.С.
- // -
- // -
13.
Коткис М.А.
- //-
- // -
14.
Прянишніков М.П.
- // -
- // -
15.
Рибак С.А.
- // -
- // -
16.
Скворчук В.П.
- // -
- // -
17.
Таций В.Г.
- // -
- // -
18.
Федченко Р.Г.
- // -
- // -
19.
Черненко В.С.
- // -
- // -
20.
Бронфин М.Б.
- // -
- // -
21.
Зеленков І.А.
- // -
- // -
22.
Окраінец П.А.
- // -
- // -
23.
Поволоцкий Є.Г.
- // -
- // -
24.
Пуховський Є.А.
- // -
- // -
25.
Хорькова Г.В.
- // -
- // -
26.
Фельдман Л.Б.
- // -
- // -
27.
Дунаєва С.А.
МФ-3
1955
28.
Єфимов А.І.
- // -
- // -
29.
Мадатова Е.Г.
- // -
- // -
30.
Рогожина В.Н.
- // -
- // -
31.
Драчинська А.Г.
МФ-4
1956
32.
Мовшович І.Ю.
- // -
- // -
33.
Петров Ю.Н.
- // -
- // -
34.
Шалаєв А.М.
- // -
- // -
35.
Гайдученко Г.К.
МФ-5
1957
36.
Гриднева І.В.
- // -
- // -
37.
Засимчук І.В.
- // -
- // -
38.
Кобзенко Г.Ф.
- // -
- // -
39.
Тельнюк Ю.П.
- // -
- // -
40.
Рикліс Е.А.
- // -
1957
41.
Василєв В.Г.
МТ-13
- // -
42.
Видяєва Л.
- // -
- // -
43.
Мамикин Е.Т.
- // -
- // -
44.
Тихоновська
- // -
- // -
45.
Добровольський А.В.
- // -
- // -
46.
Мультах Л.М.
- // -
- // -
47.
Напара-Волгина С.Г.
- // -
- // -
48.
Прихдько Л.І.
- // -
- // -
49.
Пролеєва Я.Н.
- // -
- // -
50.
Тиняєв В.Г.
- // -
- // -
51.
Титаренко С.В.
- // -
- // -
52.
Епік О.П.
- // -
1957
53.
Макаренко Г.М.
- // -
1957
54.
Бильченко А.В.
МФ-6
1958
55.
Василєв Л.А.
- // -
- // -
56.
Василєва Л.І.
- // -
- // -
57.
Казмирук А.І.
- // -
- // -
58.
Мазурик С.
- // -
- // -
59.
Петрунін Г.А.
- // -
- // -
60.
Юпко В.Л.
- // -
- // -
61.
Юпко Л.
- // -
- // -
62.
Жунковський Г.Л.
- // -
1958
63.
Рачек О.П.
- // -
1958
64.
Гуслієнко Ю.О.
- // -
1958
65.
Крячек В.М.
- // -
1959
66.
Огородніков В.В.
- // -
1959
67.
Алфінцева
МФ-7
1959
68.
Браун Н.М.
- // -
- // -
69.
Ісайчев
- // -
- // -
70.
Каверина С.
- // -
- // -
71.
Кушнарева В.Г.
- // -
- // -
72.
Латишева В.І.
- // -
- // -
73.
Мохорт А.В.
- // -
- // -
74.
Нероденко І.
- // -
- // -
75.
Юрченко
- // -
- // -
76.
Фрумин
МТ-14
- // -
77.
Білявська В.М.
МТ-15
- // -
78.
Северянина Є.Н.
- // -
- // -
79.
Березина Н.В.
МТ-17
- // -
80.
Кочешков В.П.
- // -
- // -
81.
Мотяжев В.І.
- // -
- // -
82.
Гордань Г.Ф.
МТ-18
- // -
83.
Денисенко Є.Т.
- // -
1960
84.
Іващенко Р.К.
- // -
- // -
85.
Сетієнкова В.М.
- // -
- // -
86.
Щербань М.І.
- // -
- // -
87.
Власюк Р.З.
- // -
- // -
88.
Курдюмов О.В.
- // -
- // -
89.
Баньковський О.І.
- // -
1961
90.
Мірошніков В.М.
- // -
1961
91.
Печковський Є.П.
- // -
- // -
92.
Рокицький А.М.
- // -
1961
93.
Павлюков В.М.
- // -
1961
94.
Ткачнко В.Д.
- // -
- // -
95.
Шевченко О.В.
- // -
- // -
96.
Печковський Є.П.
- // -
- // -
97.
Іванова І.І.
МФ-10
1962
98.
Перепьолкін А.В.
- // -
- // -
99.
Роговий Ю.І.
- // -
- // -
100.
Петьков В.В.
МФ-11
1963
101.
Білоус О.О.
МФ-11
1963
102.
Гайдаренко А.Л.
- // -
- // -
103.
Лежненко І.В.
- // -
- // -
104.
Фурсенко Л.Ф.
МТ-18
- // -
105.
Шишкін Є.А.
- // -
- // -
106.
Горбатюк В.А.
МФ-12
1964
107.
Каплина Г.С.
- // -
- // -
108.
Пахаренко Г.А.
- // -
- // -
109.
Тишкевич В.
- // -
- // -
110.
Яшник В.М.
- // -
- // -
111.
Іващенко Ю.
МФ-13
1965
112.
Недопако Д.П.
- // -
- // -
113.
Пахаренко О.Г.
- // -
- // -
114.
Рижков Є.Ф.
- // -
- // -
115.
Чугунова С.І.
МФ-16
1968
116.
Амирханова Т.В.
МФ-16
1968
117.
Никитина О.В.
- // -
- // -
118.
Барабаш Р.І.
МФ-17
1969
119.
Дабижа Є.В.
- // -
- // -
120.
Атанасова І.Р.
МТ-24
- // -
121.
Кирчев Б.С.
- // -
- // -
122.
Белякова М.Н.
- // -
- // -
123.
Маркашова Л.І.
- // -
- // -
124.
Ульшин В.
- // -
1971
125.
Захарова Н.П.
МФ-20
1973
126.
Коржова Н.П.
- // -
- // -
127.
Бєга М.Д.
- // -
- // -
128.
Горна І.Д.
- // -
- // -
129.
Голуб Л.В.
МФ-20
1973
130.
Писаренко В.М.
МФ-18
- // -
131.
Захаров С.М.
МФ-20
1973
132.
Бобіна М.М.
МТ-30
1976
133.
Ковалевская
- // -
- // -
134.
Гриненко К.М.
МТ-30
1976
135.
Яковчук К.Ю.
- // -
1982
136.
Кулініч А.А.
ФТ-41
1997
137.
Лоскутова Т.В.
- // -
- // -
138.
Шавловський Є.
- // -
- // -
139.
Полушкін Ю.
- // -
- // -
140.
Швець В.
- // -
- // -
141.
Легка-Націлєвіч Т.
- // -
- // -

 

 
03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 3 та 7. Тел.: (044) 454-95-45
"Кафедра металознавства та термічної обробки НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"
escort izmir