Вас вітає кафедра Металознавства та термічної обробки Інженерно-фізичного факультету НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"!
Кафедра металознавства та термічної обробки PDF Друк

Діяльність кафедри "Металознавство та термічна обробка" - це більше восьми десятиліть самовідданої праці висококваліфікованих викладачів та науковців заради розвитку інтелекту, розкриття здібностей, талантів студентів і молодих вчених, оволодіння ними глибоких знань з будови металів, сплавів, покриттів, технологій одержання та обробки сучасних металевих матеріалів, засобів підвищення їх якості та експлуатаційної надійності.

Підготовка спеціалістів на кафедрі проводиться за напрямком "Інженерне матеріалознаство", спеціальність "Металознавство". За весь час існування на кафедрі підготовлено більше 2 тисяч бакалаврів, інженерів, магістрів. Випускники кафедри працюють на підприємствах і в організаціях автомобіле- та приладобудування, аерокосмічної та електронної техніки, мікроелектроніки, в провідних науково-дослідних інститутах Національної Академії наук України, викладачами вищої школи, службовцями держапарату, інноваційної сфери та міжнародних установ.

Враховуючи вимоги часу на шляху ринково- інноваційного розвитку економіки України, на кафедрі відкрито новітні спеціалізації: "Менеджмент інноваційних технологій в матеріалознавстві" та "Технологічний маркетинг в матеріалознавстві", проводиться підготовка бакалаврів за заочною формою навчання.

Активна співпраця з відомими центрами НАН України дозволяє використовувати в процесі навчання передову лабораторну базу цих установ, а також залучати до навчального процесу відомих вчених, а студентів - до виконання розробок з найактуальніших проблем сучасного матеріалознавства.

 

 

 

 

 
03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 3 та 7. Тел.: (044) 454-95-45
"Кафедра металознавства та термічної обробки НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"
escort izmir